MARYAM SURGERY CENTER
۰۲۱۸۸۶۷۴۹۸۱
EN

زیر ساخت شبکه
مرکز جراحی مریم

مشخصات زیر ساخت شبکه

زیر ساخت شبکه مرکز جراحی محدود مریم بر مبنای استاندارد TIA3 ، طراحی شده است و تمام موارد زیر در نظر گرفته شده است:

entrance facility
equipment room
backbone cabling
telecommunications
work-area components
horizontal cabling
closet

سرویس تلفن بر مبنای VOIP

بمنظور بهره مندی از آخرین تکنولوژی ها و ارائه سرویس های مناسب سرویس تلفن بر مبنای VOIP در شبکه طراحی شده است. شایان ذکر است در سیستم های مبتنی بر VOIP تمامی سرویس های مورد نیاز کاربران اعم از تماس های تصویری ، کنفرانس و ارتباط بین سیستم های نرم افزاری با مرکز تلفن امکان پذیر می باشد و به منظور ارائه سرویس پشتیبان VOIP ، مرکز تلفن آنالوگ در نظر گرفته شده است.

سیستم مانیتوریگ مرکز جراحی

سیستم مانیتوریگ مرکز جراحی ، کنترل و امنیت مجموعه را تامین می نماید و از دوربین های مبتنی بر IP استفاده شده است. بدیهی است این دوربین ها ضمن ارائه کیفیت مناسب ، از امکاناتی بسیار مناسبی چون کیفیت نمایش بسیار مطلوب ، امکان نمایش تصاویر بر مبنای سطح دسترسی کاربران ، ضبط تصاویر بطور همزمان در محل های مختلف ، امکان رویت تصاویر از راه دور با استفاده از مرورگرهای مبتنی بر وب و …… می باشد.

کابل های ارتباطی شبکه

کابل های ارتباطی شبکه بر مبنای category cat 6a تهیه شده است و تمامی تست های اولیه را با استفاده از تجهیزات تست شرکت fluke با headroom بالای db8 پاس نموده است. و ارتباط بین طبقات نیز با استفاده از دو زیر ساخت کابلی و فیبر نوری OM3 طراحی شده است. همچنین به منظور برقراری ارتباط شبکه با کیفیت و امنیت مناسب از سویچ های سیسکو در شبکه داخلی استفاده شده است . این سویچ ها نقش مهمی در تامین و برقراری ارتباط بین اجزاء شبکه شامل رایانه های ، تلفن های مبتنی بر VOIP و سیستم مانیتوریگ را ایفا می نماید.

سویچ های سیسکو

این سویچ ها نقش مهمی در تامین و برقراری ارتباط بین اجزاء شبکه شامل رایانه ها ، تلفن های مبتنی بر VOIP و سیستم مانیتوریگ را ایفا می نماید. سویچ ها از نوع
Power Over Ethernet) POE) پیش بینی شده است که ضمن برقراری ارتباط با کیفیت و امنیت مناسب بتواند برق تجهیزات سیستم تلفن و دوربین ها را تامین نماید تا هزینه پشتیبانی و نگهداری این سیستم تعدیل یابد.

موقعیت مکانی و اطلاعات تماس مرکز جراحی مریم

تهران، خیابان آفریقا، نرسیده به چهارراه جهان کودک، کوچه صانعی، پلاک ۲۶
کدپستی: ۱۹۶۹۹۳۳۴۱۸

Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur